Project Description

Šokolaadi-kirsi proteiiniküpsis «Protein Rex» (25% valku)

Šokolaadi-kirsi maitseline

50 g

Šokolaadi-kirsi küpsis on ideaalne magustoit tee kõrvale. Värsked  hapukad marjad annavad küpsisele erilist maitset ja tõstavad tuju terveks päevaks.

Koostisosad

proteiinide kompleks (piimavalk, nisuvalk, munavalk), kuivatatud kirsid; nisujahu; piimarasv; magustaja eritriit (E968); munakollane; glükoososiirup; inuliin; kakao pulber; stabilisaator polüdekstroos (E1200); niiskusesäilitaja (E422); purustatud kakao; keedetud toidusool; küpsetuspulber (E500); naturaalne lõhnaaine; letsitiin(E322). Sobib alates 10. eluaastast.

Säilivusaeg

180 päeva

Energiasisaldus: 80 kcal / 335 кJ

Toiteväärtus portsjoni kohta (25 g)
KCAL
80
VA
6,5
RA
3,5

5

Kaal: 50 g
Kiudained 4,5 g
Sool 0,15 g
Kogus karbis: 12tk

Tarbimine

Soovitame tarbida enne ja pärast trenni, vahepalaks ja hilisõhtuseks söögikorraks. Mitme proteiini kom-pleks tagab valkude parema seedivuse organismis. Päevas soovitame tarbida kuni 2 pakki.

Probiootik

Oligofruktoos: Aitab parandada ja stimuleerib igapäevast kõhutrakti tööd, tugevdab immuunsust ja aitab kaltsiumi seedimisele organismis ning soodustab bifitobakterite kasvu. Lisaks aitab oligofruktoos näljatunde vähendamisele ja sobib inimestele, kes peavad dieeti.

Proteiinide kompleks

Piimavalgu kontsentraat (Sveitsi) : imendub aeglasemalt, samm sammult tõstab aminohapete sisaldust veres ja hoiab seda kõrgel tasemel 6 kuni 8 tundi. Aitab hoida anaboolseid protsesse organismis terve päeva jooksul.

Nisuvalk (Prantsusmaa): on naturaalne looduslik koostisosa neutraalse maitse ja lõhnaga, mida saadakse kõrgkvaliteetsest ökoloogiliselt puhtast nisust.

Munavalk (Venemaa): üks parimaid allikaid toiduainete samiseks. Munavalk on üks seeditavaid ja kõrgkvaliteetseid valke.

Suhkruasendaja

Erütritool (Belgia): on naturaalne suhkrupiiritus(poliol), mida sisaldavad samuti paljud puuviljad. Erütritoolil on tähtsad omadused toiduvalmistamiseks: ta imiteerib suhkrut 70% võrra ja on ainuke kõikidest suhkrupiiritustest, mis on 0% kalorite sisaldusega. Meie kõhutraktile on ta ohutu, seedib ideaalselt isegi suuremates kogustes kui tavaline suhkur, ja kaitseb hambaid hambakivide eest, samuti ennetades seda.

Tootekategooriad