Project Description

Mandli-sidruni proteiiniküpsis «Protein Rex» (25% valku)

Mandli-sidruni

50 g

Kliendi lemmik küpsis, mis lõhnab nagu värske sidrun, mandel aga annab küpsisele eripärase maitse.

Koostisosad

proteiinide kompleks (piimavalk, nisuvalk, munavalk), mandlijahu; purustatud mandel; nisujahu; magu-staja eritriit(E968); piimarasv; sidrunikoor; munakollane; inuliin; glükoosisiirup; stabilisaator polü-dekstroos (E1200) ; niiskusesäilitaja (E422); keedetud toidusool; küpsetuspulber (E500); naturaalne lõh-na-ja maitseaine; letsitiin(E322). Sobib alates 10st eluaastast.

Säilivusaeg

180 päeva

Energiasisaldus: 80 kcal / 335 kJ

Toiteväärtus portsjoni kohta (25 g)
КCAL
85
VA
6,5
RA
4,5

5

Kaal: 50 g
Kiudained 4 g
Sool 0,2 g
Kogus karbis: 12

Tarbimine

Soovitame tarbida enne ja pärast trenni, vahepalaks ja hilisõhtuseks söögikorraks. Mitme proteiini kompleks tagab valkude parema seedivuse organismis. Päevas soovitame tarbida kuni 2 pakki.

Probiootik

Oligofruktoos: Aitab parandada ja stimuleerib igapäevast kõhutrakti tööd, tugevdab immuunsust ja aitab kaltsiumi seedimisele organismis ning soodustab bifitobakterite kasvu. Lisaks aitab oligofruktoos näljatunde vähendamisele ja sobib inimestele, kes peavad dieeti.

Proteiinide kompleks

Piimavalgu kontsentraat (Sveitsi) : imendub aeglasemalt, samm sammult tõstab aminohapete sisaldust veres ja hoiab seda kõrgel tasemel 6 kuni 8 tundi. Aitab hoida anaboolseid protsesse organismis terve päeva jooksul.

Nisuvalk (Prantsusmaa): on naturaalne looduslik koostisosa neutraalse maitse ja lõhnaga, mida saadakse kõrgkvaliteetsest ökoloogiliselt puhtast nisust.
Munavalk (Venemaa): üks parimaid allikaid toiduainete samiseks. Munavalk on üks seeditavaid ja kõrgkvaliteetseid valke.

Suhkruasendaja

Erütritool (Belgia): on naturaalne suhkrupiiritus(poliol), mida sisaldavad samuti paljud puuviljad. Erütritoolil on tähtsad omadused toiduvalmistamiseks: ta imiteerib suhkrut 70% võrra ja on ainuke kõikidest suhkrupiiritustest, mis on 0% kalorite sisaldusega. Meie kõhutraktile on ta ohutu, seedib ideaalselt isegi suuremates kogustes kui tavaline suhkur, ja kaitseb hambaid hambakivide eest, samuti ennetades seda.

Tootekategooriad