Project Description

Maapähkli proteiiniküpsis «Protein Rex» (25% valku)

Maapähkli maitseline

50 g

Maapähkli proteiiniküpsis on suurepärane energia ja süsivesikute laeng terveks päevaks. Sobib hästi trennieelseks või vahepalaks pärast trenni.

Koostisosad

Proteiinide kompleks (piimavalk, nisuvalk, munavalk); purustatud maapähkel; piimarasv; magustaja eritriit(E698); oligofruktoos; stabilisaator polüdekstroos(E1200); glükoosi siirup; kaerajahu; või asendaja kakao; munakollane; maapähklipasta; kakao pulber; kuiv piim; niiskusesäilitaja (E422); keedetud toi-dusool; küpsetuspulber (E500); maapähkli lõhna-ja maitseaine; letsitiin(E322). Sobib alates 10st eluaas-tast.

Säilivusaeg:

180 päeva

Energiasisaldus: 80 kcal / 335 kJ

Toiteväärtus portsjoni kohta (25 g)
КCAL
80
Va
6,5
RA
4

5

Kaal: 50 g
Kiudained 4,5 g
Sool 0,2 g
Kogus karbis: 12tk

Tarbimine

Soovitame tarbida enne ja pärast trenni, vahepalaks ja hilisõhtuseks söögikorraks. Mitme proteiini kom-pleks tagab valkude parema seedivuse organismis. Päevas soovitame tarbida kuni 2 pakki.

Probiootik

Oligofruktoos: Aitab parandada ja stimuleerib igapäevast kõhutrakti tööd, tugevdab immuunsust ja aitab kaltsiumi seedimisele organismis ning soodustab bifitobakterite kasvu. Lisaks aitab oligofruktoos näljatunde vähendamisele ja sobib inimestele, kes peavad dieeti.

Proteiinide kompleks

Piimavalgu kontsentraat (Sveitsi) : imendub aeglasemalt, samm sammult tõstab aminohapete sisaldust veres ja hoiab seda kõrgel tasemel 6 kuni 8 tundi. Aitab hoida anaboolseid protsesse organismis terve päeva jooksul.

Nisuvalk (Prantsusmaa): on naturaalne looduslik koostisosa neutraalse maitse ja lõhnaga, mida saadakse kõrgkvaliteetsest ökoloogiliselt puhtast nisust.

Munavalk (Venemaa): üks parimaid allikaid toiduainete samiseks. Munavalk on üks seeditavaid ja kõrgkvaliteetseid valke.

Suhkruasendaja

Erütritool (Belgia): on naturaalne suhkrupiiritus(poliol), mida sisaldavad samuti paljud puuviljad. Erütritoolil on tähtsad omadused toiduvalmistamiseks: ta imiteerib suhkrut 70% võrra ja on ainuke kõikidest suhkrupiiritustest, mis on 0% kalorite sisaldusega. Meie kõhutraktile on ta ohutu, seedib ideaalselt isegi suuremates kogustes kui tavaline suhkur, ja kaitseb hambaid hambakivide eest, samuti ennetades seda.

Tootekategooriad