Project Description

Proteiiniküpsis Kaera-Jõhvika «Protein Rex» (25% valku)

Kaera-Jõhvika

50 g

Kaera-jõhvika küpsis on ideaalne hommikusöök ja energialaeng terveks päevaks. Peamisteks koostisosadeks on valgukompleks, kaerahelbed ja jõhvika marjad, mis annavad küpsise tagasihoidlikule maitsele erilise tooni.

Koostisosad:

proteiinide kompleks (piimavalk, nisuvalk, munavalk); kuivatatud jõhvikad; piimarasv; kaerahelbed; ma-gustaja eritriit(E968); stabilisaator polüdekstroos(E1200); oligofruktoos; glükoosi siirup; munakollane; kaera jahu; niiskusesäilitaja (E422); keedetud toidusool; küpsetuspulber (E500); jõhvika lõhna- ja mait-seaine; letsitiin (E322). Sobib alates 10st eluaastast.

Säilivusaeg

180 päeva

Energiasisaldus: 80 kcal / 335 kJ

Toiteväärtus portsjoni kohta (25 g)
КCAL
80
VA
3,5
RA
5

2

Kaal: 50 g
Kiudained 4,5 g
Sool 0,15 g
Kogus karbis: 12tk

Tarbimine

Soovitame tarbida enne ja pärast trenni, vahepalaks ja hilisõhtuseks süügikorraks. Mitme proteiini kom-pleks tagab valkude parema seedivuse organismis. Päevas soovitame tarbida 2 pakki.

Probiootik

Oligofruktoos: Aitab parandada ja stimuleerib igapäevast kõhutrakti tööd, tugevdab immuunsust ja aitab kaltsiumi seedimisele organismis ning soodustab bifitobakterite kasvu. Lisaks aitab oligofruktoos näljatunde vähendamisele ja sobib inimestele, kes peavad dieeti.

Proteiinide kompleks

Piimavalgu kontsentraat (Sveitsi) : imendub aeglasemalt, samm sammult tõstab aminohapete sisaldust veres ja hoiab seda kõrgel tasemel 6 kuni 8 tundi. Aitab hoida anaboolseid protsesse organismis terve päeva jooksul.

Nisuvalk (Prantsusmaa): on naturaalne looduslik koostisosa neutraalse maitse ja lõhnaga, mida saadakse kõrgkvaliteetsest ökoloogiliselt puhtast nisust.

Munavalk (Venemaa): üks parimaid allikaid toiduainete samiseks. Munavalk on üks seeditavaid ja kõrgkvaliteetseid valke.

Suhkruasendaja

Erütritool (Belgia): on naturaalne suhkrupiiritus(poliol), mida sisaldavad samuti paljud puuviljad. Erütritoolil on tähtsad omadused toiduvalmistamiseks: ta imiteerib suhkrut 70% võrra ja on ainuke kõikidest suhkrupiiritustest, mis on 0% kalorite sisaldusega. Meie kõhutraktile on ta ohutu, seedib ideaalselt isegi suuremates kogustes kui tavaline suhkur, ja kaitseb hambaid hambakivide eest, samuti ennetades seda.

Tootekategooriad