1. Üldsätted

1.1 Käesolevad tingimused (edaspidi Tingimused) kehtivad e-poe www.proteinrex.eu (edaspidi proteinrex.eu) klientide (edaspidi Ostja) ja MrDjemiusZero Europe OÜ kuuluva e-poe proteinrex.eu (edaspidi Müüja) vahel proteinrex.eu-st ostetavate toodete puhul tekkivate õigussuhete kohta. Neis tingimustes sätestatakse Müüja ja Ostja õigused ja kohustused, vastutus, kaupade omandamise ja nende eest tasumise tingimused, tarne- ja reklamatsioonikord ning üldinfomatsioon Müüja pakutavate teenuste kohta.

1.2 Müüja jätab endale õiguse käesolevaid tingimusi ilma ette teatamata muuta või täiendada. Muutustest teavitatakse proteinrex.eu veebilehel ja need astuvad jõusse proteinrex.eu veebilehel avaldamise hetkest. Juhul kui tellimus edastati enne ostutingimuste muudatuste jõustumist, rakendatakse neid ostutingimusi, mis kehtisid tellimuse edastamise ajal, välja arvatud juhul, kui seaduses või käesolevates tingimustes on ette nähtud teisiti.

1.3 Müüja ei ole ühelgi moel vastutav võimalike kahjude eest, mis tekkisid seetõttu, et Ostja ei ole käesolevaid Tingimusi lugenud.

1.4 Lisaks käesolevatele tingimustele reguleerivad proteinrex.eu veebikauplusest ostmisel tekkivaid õigussuhteid Eesti Vabariigis kehtivad õigusaktid.

2. Kliendi andmed ja andmekaitse

2.1 Ostja poolt Müüjale edastatud isikuandmeid käideldakse vastavuses Andmekaitseseadusega. Andmeid edastatakse kolmandatele isikutele ainult Ostja nõusolekul või seaduses ette nähtud juhtudel.

2.2 Ostja vastutab selle eest, et tema sisselogimisandmed (meiliaadress ja salasõna) ei satuks kolmandate isikute kätte. Müüja ei vastuta ühelgi moel tagajärgede eest, mida on põhjustanud Ostja sisselogimisandmete sattumine kolmandate isikute kätte Ostja süü läbi.

2.3 Ostja vastutab oma esitatavate andmete täpsuse eest. Müüja ei vastuta ühelgi moel tagajärgede eest, mida on põhjustanud Ostja poolt ebatäpselt sisestatud andmed.

2.4 Kui Ostja registreerimislehel olevad andmed muutuvad, tuleb need viivitamatult uuendada ka proteinrex.eu veebilehel. Müüja ei vastuta ühelgi moel tagajärgede eest, mida on põhjustanud Ostja poolt sisestatud andmete ebakorrektsus või aegumine.

2.5 Kui Ostja üritab oma tegevuse või tegevusetusega õõnestada, rikkuda, segada või häirida veebikaupluse proteinrex.eu tööd, on Müüjal õigus viivitamatult ja ette teatamata piirata või katkestada kliendi ligipääs veebilehele ja keelduda teda edaspidi teenindamast. 

3. Kaupade kättesaadavus, hind ja informatsiooni täpsus.

3.1 Meie e-poe valuuta on EURO. Kõik hinnad proteinrex.eu veebilehel sisaldavad käibemaksu.

3.2 Hinna- ja tooteinfo võib proteinrex.eu lehel muutuda, muudatused jõustuvad nende proteinrex.eu veebilehel avaldamise hetkest alates.

3.3 Kaupade kättesaadavus ja hind võib proteinrex.eu lehel muutuda. Muudatused jõustuvad nende proteinrex.eu veebilehel avaldamise hetkest alates.

3.4 Tavaliselt saadame 1-3 tööpäeva jooksul, erandjuhtumil saatmine võib võtta kuni 1 nädal.

4. Tellimuse esitamine

4.1 Ostja saab proteinrex.eu veebikauplusele tellimuse esitada veebilehe tellimussüsteemi kaudu, meiliaadressil info@proteinrex.eu (kontakt proteinrex.eu)

4.2 Kui tellimuse täitmine osutub võimatuks, on Müüja esindajal õigus pakkuda Ostjale võimalust valida samaväärne kaup. Kui Ostja ei soovi asenduskaupa, tellimus tühistatakse ja juhul kui selle eest on juba makstud, tagastatab Müüja raha Ostja kontole 7 tööpäeva jooksul, millelt ülekanne laekus.

4.3 Tähelepanu! Teavitame Teid, et «tulen järgi» kohaletoimetamise viisi valiku puhul saate tellimusele järgi tulla endale sobival ajal lao lahtiolekuaegadel (lao tööaegu saate leida lehel “Kuidas osta?”) isegi siis, kui tellimus ei ole veel komplekteeritud. Kohapeal on tarvis öelda tellimuse number.
Kui valitud “saatmine pakkiautomaati”, siis Teie tellimus saadetakse välja 1-3 tööpäeva jooksul, sõltuvalt lao töökormusest.

Kuidas e-poes osta?

1 Valige soovitud toode. Vajutades nupule “Lisa ostukorvi” läheb valitud toode automaatselt ostukorvi.

2 Ostukorvi sisu näete lehekülje päises asuvas ostukorvis, kus saate muuta toodete koguseid ja vajadusel tooteid nimekirjast kustutada.

3 Kui tellimus on koos, täitke vajalikud lahtrid ning  valige kättetoimetamisviis, sisestades sobiva pakiautomaadi.

4 Lugege reegleid ja märkige linnukesega nõusolekut, klõpsake “Kinnita tellimus”

5 Valige sobiv makseviis ja tasuge tellimuse eest. Pärast makse sooritamist vajutage kindlasti nupule “Tagasi kaupmehe juurde”.

6 Tellimust hakatakse täitma peale makse laekumist.

5. Lepingu sõlmimine

5.1 Ostu-müügi leping Ostja ja Müüja vahel loetakse sõlmituks hetkest, mil Ostja on tasunud kauba eest esimese sissemakse Müüja pangakontole või sularahas Müüja volitatud esindajale.

6. Tellimuse tühistamine

6.1 Ostjal on õigus ekslik tellimus tühistada, teavitades sellest Müüjat meili, telefoni või muude kanalite kaudu.

6.2 Tellimus tühistatakse automaatselt, kui Ostja ei ole sooritanud esimest sissemakset kahe tööpäeva jooksul peale maksetähtaega.

7. Kaupade eest tasumine

Proteinrex.eu toetab järgmisi maksmisviise Eestis: Swedbank, SEB, LHV, Luminor, Pocopay ja Coop Pank.
Liisi Id

Kui soovite tasuda maksekaardiga, peate selleks kasutatava MasterCardi, Visa vōi Maestro kaardi tasuta liitma turvaliste ostude programmiga. 

Proteinrex.eu toetab järgmisi maksmisviise Lätis: SEB, Luminor, Citadele Pank.

Kui soovite tasuda maksekaardiga, peate selleks kasutatava MasterCardi, Visa vōi Maestro kaardi tasuta liitma turvaliste ostude programmiga. 

Proteinrex.eu toetab järgmisi maksmisviise Leedus: Swedbank, SEB, Luminor Pank.

Kui soovite tasuda maksekaardiga, peate selleks kasutatava MasterCardi, Visa vōi Maestro kaardi tasuta liitma turvaliste ostude programmiga. 

Proteinrex.eu toetab järgmisi maksmisviise Soomes: Nordea, Danskebank, Pohjola, Ālandsbanken, Haldelsbanken, S-Pankki, Omasp, Säästopankki, POP Pankki ja Aktia Pank.

Kui soovite tasuda maksekaardiga, peate selleks kasutatava MasterCardi, Visa vōi Maestro kaardi tasuta liitma turvaliste ostude programmiga. 

Maksa sularahas kauba kättesaamisel.

8. Kaupade kättetoimetamine

8.1 Ostjal on võimalus kaup kätte saada Müüja kontoris Linnamäe tee 91, Tallinn, pärast seda kui Müüja esindaja on Ostjale teatanud kauba jõudmisest kontorisse.

8.2 Soovi korral toimetatakse kaup Ostjale pakiautomaadiga. Sellisel juhul lisandub kauba hinnale kättetoimetamistasu vastavalt proteinrex.eu veebilehel toodud hinnakirjale.

8.3 Müüja ei vastuta ühelgi moel kauba kättetoimetamise võimaliku hilinemise ja sellest põhjustatud kahjude eest.

8.4 Tarneaeg on 1-3 tööpäeva, sõltuvalt lao töökoormusest.

9. Ostmisest keeldumine, tagastamine ja vahetamine.

9.1 Veebipoest proteinrex.eu ostetud tooteid saab tagastada või vahetada 14 päeva jooksul alates paki kättesaamisest. Tagastamist aktsepteeritakse ainult siis, kui kaubad on kasutamata.

9.2 Kauba tagastamiseks või vahetamiseks võtke ühendust kaubajuhiga telefonil +372 56999444 või emaili teel info@proteinrex.eu

9.3 Tagastatud kauba ostuhinna tagasimaksmine toimub esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 14 tööpäeva jooksul alates kauba kättesaamisest tagasisaatmis aadressil. Kauba tagastamisega seotud saatmiskulud tasub klient.

9.4 Kui leiate, et oleme saatnud teile halva kvaliteediga toote, saatke toode kohe tagasi. Halva kvaliteediga või vale toote saatmisel tagastame teile raha võimalikult kiiresti, kuid mitte hiljem kui 14 tööpäeva jooksul.

9.5 Asendatavat kaupa saadame kohe, niipea, kui vahetatavad kaubad toimetatakse tagasisaatmis aadressile. Varude seisundi muutumise tõttu ei saa proteinrex.eu alati tagada kaupade asendamise võimalust. Toote asendamiseks valige asendustoode (pärast seda, kui olete veendunud, et see on veebipoest saadaval) ja saatke taotlejale asendaja taotlus.

9.6 Sooduskampaaniate tingimustes pakume võimalust tagastada või asendada kaup ainult siis, kui ostetud kaubad osutuvad transpordi ajal defektseteks või kannatavateks.

9.7 Kuna MrDjemiusZero Europe OÜ ei saa enne paki saamist teie kauba eest vastutust võtta, soovitame teil tagasipöördumisel valida registreeritud postiteenuse. Salvestada pakkide saatmisel vajalikud dokumentid.

9.8 Ostja aktsepteerib võimalust, et müügilepingu lõpetamise õiguse kuritarvitamise korral on Müüjal õigus keelduda Ostja teenindamisest.

9.9 Tagastamisõigust ei kohaldata, kui juriidiline isik tegutseb ostjana.

Tagastamiseks või vahetamiseks ettenähtud kaubad saadetakse järgmisel aadressil:

MRDJEMIUSZERO EUROPE OÜ Läänemere tee 19-109, Tallinn, Estonia, 13914
+372 56999444

10. Vaidluste lahendamine

10.1 Ostja ja Müüja vahel tekkinud vaidlused lahendatakse läbirääkimiste teel. Kui kokkuleppele ei jõuta, on pooltel õigus pöörduda Tarbijakaitseametisse või Harju Maakohtusse. Erimeelsuste lahendamisel lähtutakse Eesti Vabariigis kehtivatest seadustest.

11. Kupongi koodi kasutamine

Kupongi koodi realiseerimine internetipoes:

1) Mine ostukorvi. Sisesta allahindluse kupongi kood lahtrisse ‘PROMO KOOD’ ja vajuta nuppu „Aktiveeri“.
2) Kontrolli ostu infot ja sisesta enda andmed, tutvu ja nõustu lepingu tingimustega ning vajuta nupule „Kinnita tellimus“.

3) „PROMO KOOD” – koodisõna või tähtede või numbrite kombinatsioon.

4) „PROMO KOOD” – igaüks saab selle turunduskampaaniatest.

5) „PROMO KOOD” – kehtib sõltuvalt turunduskampaaniast.